Білоруський державний університет інформатики і радіоелектроніки розширює співробітництво з Китаєм

Делегація Білоруського державного університету інформатики і радіоелектроніки на чолі з ректором Вадимом Богушем знаходиться з офіційним візитом в КНР. Члени делегації відвідали ряд університетів і дослідницьких інститутів країни.

Ректор БДУІР зустрівся з керівництвом Університету науки і технології (м Гонконг). За підсумками ділових переговорів сторони підписали договір про співпрацю в науковій сфері. Крім того, досягнута домовленість з Південно-Китайським університетом науки і технології (м. Шеньчжень) про реалізацію моделі дводипломної освіти «2 + 2».

Також Вадим Богуш відвідав Східно-Китайський науково-дослідний інститут комп’ютерних технологій (м. Шанхай). В ході зустрічі ректор БГУІР і президент СЕТСО 32 Цзянь Бо підписали наказ про створення на базі університету в Мінську Спільного науково-дослідного і освітнього центру БГУІР-СЕТСО 32.

Офіційне відкриття центру відбудеться 15 березня – в день 55-річчя МРТІ-БГУІР. В урочистій церемонії візьме участь керівництво БГУІР і СЕТСО 32.

Джерело інформації