Центр білорусько-китайської дружби в Мінську

Центр білорусько-китайської дружби розпочав роботу на базі Мінського обласного інституту розвитку освіти.

Такі можливості центр отримав завдяки підтримці Республіканського інституту китаєзнавства імені Конфуція Білоруського державного університету, Інституту Конфуція Мінського державного лінгвістичного університету та Інституту Конфуція з науки і техніки Білоруського національного технічного університету.

В центрі зібрані фотоальбоми, в яких відображені найбільш значущі моменти з історії розвитку співробітництва в сфері освіти між Мінською областю та провінціями Китаю.

Планується, що на базі центру буде організовано взаємодію вчителів китайської мови. Приєднатися до спільноти педагогів можуть як викладачі китайської мови, так і представники адміністрації установ освіти, в яких планується вивчення китайської мови. Спільнота передбачає обмін сучасними методичними розробками, новими ідеями, творчими знахідками у викладанні.

Центр білорусько-китайської дружби створений з метою розширення міжрегіонального співробітництва Мінської області і провінцій Китаю в сфері освіти і культури, а також для зміцнення дружби і взаєморозуміння між народами Білорусі та Китаю. Поява такого центру стала черговою сходинкою в розвитку білорусько-китайського співробітництва в сфері освіти.

Джерело інформації:https://www.belta.by/regions/view/tsentr-belorussko-kitajskoj-druzhby-zarabotal-v-minske-398740-2020/