Експерти з охорони здоров’я США прогнозують малу ймовірність відновлення навчання восени

Високопосадовці служби охорони здоров’я США мають неоднозначну думку про перспективи відновлення навчання в ЗВО в осінній семестр.

“Технічно у нас буде можливість” для деяких коледжів відновити заняття з осіннього семестру, – заявив на слуханнях у Сенаті США помічник секретаря США з питань охорони здоров’я Бретт Джируар, провідний федеральний чиновник, який здійснює нагляд за тестуванням коронавірусу.

Однак інші федеральні експерти продовжують попереджати про нереалістичні очікування швидкого відкриття американського суспільства.

Д-р Джируар, сказав про свої сподівання, що нація, яка зараз проводить близько 10 мільйонів тестів на місяць, до вересня місяця зможе збільшити їх кількість.

Незважаючи на те, що і цього буде недостатньо для регулярного тестування 330-мільйонної нації, включаючи 20 мільйонів студентів у США, д-р Джируар запропонував спробувати стратегії раннього попередження, які могли б включати проведення одного тесту для зразків від групи студентів та тестування стічних вод з гуртожитків або з частини кампусу для визначення ознак наявності коронавірусу.

Роберт Редфілд, директор Центрів контролю та профілактики захворювань США, зазначив, що навіть у разі здійснення найбільш оптимістичних наукових та медичних прогнозів необхідно твердо дотримуватись широких поведінкових змін в кампусах та істотного збільшення кількості систем для відстеження контактів знайдених заражених.

Джерело інформації