Факультет готує кваліфікованих фахівців з розробки та експлуатації програмних продуктів і технічних засобів комп’ютерних і комп’ютеризованих систем і мереж, впровадження сучасних інформаційних технологій загального та цільового призначення для різних галузей науки і промисловості. Вони здатні створювати і експлуатувати комп’ютерні та комп’ютеризовані системи обробки інформації та управління організаційних, технічних і організаційно-технічних об’єктів.

Випускники працюють керівниками та розробниками програмно-апаратних комплексів, менеджерами проектів, адміністраторами інформаційних, комп’ютерних і комп’ютеризованих систем і мереж в державних і приватних наукових, виробничих, банківських установах та фірмах.

Декан факультету: проф., д.т.н. Павлов Олександр Анатолійович
Адреса: вул. Політехнічна, 41, навчальний корпус 18