ГДУ пропонує нові спеціальності та дистанційне навчання (Білорусь)

У 2020 році Гродненський державний університет імені Янки Купали розширює перелік спеціальностей і відкриває актуальні напрямки підготовки фахівців майбутнього.

Реагуючи на потреби часу, купалівці тісно взаємодіють з підприємствами та організаціями-замовниками кадрів і щорічно пропонує абітурієнтам нові спеціальності. Так, з 2020-го року вуз почне готувати фахівців з робототехніки, штучного інтелекту, дизайну віртуального середовища, а також тренерів з боротьби, ігрових видів спорту та легкої атлетики.

В числі нововведень вступної кампанії-2020 в Купалівському університеті ‒ набір на заочну дистанційну скорочену форму здобуття вищої освіти. Протягом усього семестру навчання буде проходити в дистанційній формі, а в університет студенту необхідно буде приїхати тільки для здачі заліків та іспитів. Здобути освіту онлайн можна буде за спеціальностями «Транспортна логістика (автомобільний транспорт)» на факультеті інноваційних технологій машинобудування, «Туризм і гостинність» на факультеті історії, комунікації та туризму, «Дошкільна освіта» і «Початкова освіта» на педагогічному факультеті. На скорочену заочну форму набір буде здійснюватися за фахом «Технічна експлуатація енергообладнання організацій» на фізико-технічному факультеті.

Джерело інформації