Китайська освітня виставка в Узбекистані

8 жовтня 2019 р. в Ташкенті відкрилась виставка вищої освіти Китаю. На ній представлено 30 провідних вищих навчальних закладів КНР.

Чжан Нін, глава китайської делегації та заступник генерального секретаря Китайської ради по стипендіях, заявив, що узбецькі студенти мають можливість більше дізнатися про навчання в Китаї та про можливості отримання стипендій.

Посол Китаю в Узбекистані Цзян Ян заявив, що “ця виставка та візит китайських експертів до Ташкенту, безумовно, допоможуть ознайомити людей Узбекистану зі станом вищої освіти в Китаї, а також сприятимуть обміну між людьми та зміцненню гуманітарних зв’язків між двома країнами”.

Узокбой Бегімкулов, заступник міністра вищої та середньої освіти Узбекистану, висловив подяку китайській стороні за надану можливість ознайомитися з можливостями освіти в Китаї.

Китайську мову викладають як основну спеціальність у трьох узбецьких університетах. Крім того, понад 2000 любителів китайської мови, літератури та культури навчаються в інститутах Конфуція, які працюють у двох університетах країни, заявив Бегімкулов.

Джерело інформації