Комунікаційна платформа для міжнародних студентів

В Європі набуває поширення Unibuddy – нова цифрова комунікаційна платформа, яка дає змогу потенційним іноземним студентам знайти своїх однолітків, що вже навчаються за кордоном і отримали певний досвід.

Компанія Unibuddy, яка забезпечує прямий канал спілкування між студентами всього світу та однолітками з Великобританії, отримала інвестиції, що дало змогу розширити свою команду на континенті.

Близько двох третин (62%) потенційної бази студентів  знаходяться поза межами ЄС.

Генеральний директор компанії Unibuddy Дієго Фанара вважає, що для міжнародних абітурієнтів важливо спілкуватися зі студентами, щоб отримати інформацію про університети та місце їх розташування, оскільки більшість з них не в змозі подорожувати для участі у днях відкритих дверей днів або отримувати інформацію з перших рук. Unibuddy дозволяє абітурієнтам зв’язатися зі студентами саме з тієї країни, яка ідеально підходить для них.

Самими поширеними визнано запитання про  умови розміщення та вартість проживання в потенційній країні та місці навчання.

Студенти, які використовують сайт Unibuddy, як правило, отримують електронну відповідь на свої запитання протягом 24 годин.

Джерело інформації