КПІ ім. Ігоря Сікорського та Huawei: нагороди талановитій молоді

Співпраця КПІ ім. Ігоря Сікорського та компанії Huawei – у розпалі! 20 квітня 2017 року відбулось нагородження талановитих і успішних студентів Київської політехніки сертифікатами на отримання персональних стипендій від однієї з найбільших китайських компаній у сфері телекомунікацій. Урочиста церемонія була проведена на території університету у приміщенні Центру міжнародної освіти.

Усі стипендії за розміром можна було умовно поділити на три види. Винагороду найвищого рівня відзнаки отримала студентка ІТС Гвоздецька Наталія. Ковбич Антон (РТФ), Ляшко Дарія (ФЕЛ), Степаненко Владислав (ФЕЛ), Мельник Олександр (ФЕЛ), Родіонова Віра (ФПМ) та Черкас Дмитро (ФТІ) отримали премії наступної категорії. До числа нагороджених за успіхи у навчанні також увійшли Гордєєва Дар’я (ІТС), Махно Костянтин (РТФ), Смоленська Олександра (ФЕЛ), Колесник Валерій (ФІОТ), Храмченко Микола (ФІОТ) і Стецюк Катерина (ФТІ).

Для соціологів цікавим фактом може стати наявність серед 13 нагороджених студентів 6 дівчат, що свідчить про хист до технічних наук не лише чоловічої частини населення.

Під час заходу також було оголошено про приєднання до стипендіальної програми теплоенергетичного факультету, оскільки Huawei розцінює дану галузь як доволі перспективну. До Науково технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка було передано спеціальну літературу: планується створення так званого «червоного куточку» Huawei.

Більш того, були представлені декілька цікавих презентацій, зокрема про вплив на життя інформаційно-комунікаційних технологій у 2025 році, а також про нестандартні рішення у сфері електронної освіти. Почути також можна було і позитивні враження від роботи в партнерській компанії студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Саме так можуть здійснюватися мрії у тих, хто навчається. Старанність та цілеспрямованість студентів прокладає їм шлях у майбутнє.