«КПІ» – ЦЕ НЕ ЛИШЕ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Ім’я НТУУ «КдЛЯ кпиПІ» вже традиційно пов’язують з інженерно-технічною складовою освіти та науки, однак така позиція значно звужує широкий профіль діяльності та безкрайні творчі можливості наших численних колег – соціологів, політологів, правознавців. Так, мало хто знає, що Факультет соціології і права, науково-дослідний центр прикладної соціології «Соціоплюс» разом з Міжнародним центром даних, при участі Відділу зовнішньоекономічної діяльності, об’єднались задля втілення високої мети – реалізації науково-практичного грантового проекту з розвитку демократичних прав та свобод молоді в Україні в межах програми Фонду демократії ООН.
Натхнення кваліфікованих спеціалістів, їх наполеглива робота, у поєднанні з добрим настроєм вже присутні у команді. Відтак незалежно від рішення «міжнародних суддів» щодо актуальності та необхідності проектної пропозиції, результат та досвід для самого Університету однозначно буде позитивним.