16 лютого 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася Міжнародна конференція «Формування національної інфраструктури геопросторових даних у контексті розбудови цифрового суспільства» в рамках спільного проекту Vancouver Island University (Канада), КПІ ім. Ігоря Сікорського та КНУ ім. Тараса Шевченка «Закладення основи інфраструктури просторових даних: забезпечення бази в українському уряді для підтримки стабільного економічного зростання».

Метою даного проекту є створення основи прискореного розгортання інфраструктури геопросторових даних для уряду України шляхом впровадження відповідних навчальних курсів та навчання державних службовців.

Представниками канадської сторони на конференції були заступник директора з розвитку Бронвін Крюден, куратор проекту в Україні В’ячеслав Зуб, Директор проекту Михайло Говоров.

Від КПІ ім. Ігоря Сікорського в конференції взяли участь перший проректор Якименко Ю.І., заступник першого проректора, начальник навчально-методичного управління Гожій С.П., заступник керівника департаменту міжнародного співробітництва Поліщук Є.І., директор СЦД-Україна Єфремов К.В., менеджер проекту в Україні Путренко В.В., завідувач кафедри АУТС Теленик С.Ф., директор інституту післядипломної освіти Малюкова І.Г., генеральний директор Наукового парку «Київська політехніка» Гнат В.М., доцент кафедри філософії Стребкова Ю.В..

КНУ ім. Тараса Шевченка представили проректор з наукової роботи Мартинюк В.С., декан географічного факультету Олійник Я.Б., заступник декана географічного факультету Молочко А.А., завідувач кафедри геоінформатики геологічного факультету Зацерковний В.І., доцент кафедри геоінформатики геологічного факультету Крельштейн П.Д..

В ході конференції було підписано меморандум про співпрацю між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Vancouver Island University, а також відбулося урочисте вручення сертифікатів VIU та свідоцтв КПІ ім. Ігоря Сікорського.