Насіння для цифрового майбутнього України від студентів НТУУ “КПІ”

img_2249-nМолодь – це майбутнє кожної країни. Перед студентами НТУУ “КПІ” відкрилась можливість “творити” майбутнє України власними руками вже сьогодні, завдяки програмі “Seeds for the Future” компанії Huawei ­– світового телекомунікаційного гіганта з Китаю. Мета програми – забезпечити підтримку найталановитішій молоді, яка зацікавлена працювати у високотехнологічних галузях економіки. Компанія Huawei заснувала цю програму у далекому 2008 році, тоді як для європейських країн участь у програмі стала можливою з 2011 року.

Урочиста церемонія офіційної презентації програми для України відбулась у м. Києві 4 листопада 2016 р. за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Китайської Народної Республіки в Україні пана Ду Вея та першого заступника міністра освіти та науки України В.В. Ковтунця. Адміністрацію НТУУ “КПІ” представляли проректор з науково-педагогічної роботи П.О. Киричок, заступник проректора з міжнародних зв’язків К.В. Юдкова, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності А.П. Шишолін.

Цього року на участь у програмі претендувало біля 30 студентів, серед яких було обрано 10 переможців для поїздки на двотижневий курс навчання до КНР. Щасливі переможці – це представники трьох київських ВНЗ: НТУУ “Київський політехнічний інститут”, КНУ ім. Шевченко та Києво-Могилянська академія. Чотири студенти НТУУ “КПІ” зможуть ознайомитись із сучасними тенденціями у розробці інтернет-додатків для мобільних пристроїв, мережевих та хмарних технологій, іншими передовими досягненнями у сфері ІКТ. На майбутнє планується, що участь української молоді у програмі стане щорічною, з огляду на взаємовигідний характер співробітництва України та КНР в освітній сфері.

Що ж до продовження історії, то чекаємо на подробиць success story від перших осіб – безпосередніх учасників програми, талановитих студентів НТУУ “КПІ”.

Короткий фоторепертаж з церемонії можна переглянути за посиланням