Нігерійські університети використовують альтернативні джерела живлення

За підтримки Федерального міністерства освіти, а також міжнародних донорів університети Нігерії використовують переваги альтернативних технологій виробництва енергії для забезпечення власного електропостачання з різних джерел.

На Саміті з питань протидії змінам клімату Climate Action Summit 2019 в Нью-Йорку міністр охорони навколишнього середовища Нігерії Мухаммед Махмуд заявив, що на сьогодні сім нігерійських університетів працюють строго на відновлюваній енергії, а незабаром  до них приєднаються ще 30 федеральних університетів.

У деяких випадках закладам вдалося розірвати зв’язки з національною мережею, ставши самодостатніми в електропостачанні для навчальних і науково-дослідних цілей.

Університети не передають на аутсорсинг виробництво та розподіл відновлюваної енергії, всі процеси знаходяться під суворим контролем як студентів, так і працівників інженерних факультетів кожного університету.

В епоху зміни клімату та довкілля нововведення допоможуть боротися із забрудненням навколишнього середовища та шумом.

Джерело інформації