Новини КПІ за період 7-21 жовтня 2016 року

logo

1. 5 жовтня 2016 р. на хіміко-технологічному факультеті НТУУ «КПІ ім.Ігоря Сікорського» відкрито Навчально-методичний центр з фізико-хімічних методів досліджень на базі аналітичного обладнання компанії «Agilent Technologies».

Метою діяльності Центру є підготовка фахівців з хроматографічних та спектрометричних методів досліджень. Обладнання Центру використовуватиметься співробітниками університету в навчальних цілях, для здійснення наукових досліджень, у роботі студентського наукового гуртка та для підвищення кваліфікації і післядипломної освіти фахівців.

1. 11 жовтня у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відкрився V Всеукраїнський фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2016».

У рамках фестивалю проводяться Всеукраїнський конкурс стартапів «Sikorsky Challenge 2016» і конкурс «Intel-Техно Україна 2016-2017» – Національний етап Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів «Intel ISEF». Загалом учасники обох конкурсів представили на фестиваль майже 300 розробок з різноманітної тематики. Активну участь у фестивалі також приймали юні дослідники Національного центру «Мала академія наук України» – вони представили виставку молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

1. 12 жовтня НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» відвідали президент Міжнародної організації Інституту інженерів з електротехніки та електроніки (ІЕЕЕ Industry Applications Society) Девід Дюроше та керівник відділу учасників і членів ІЕЕЕ Industry Applications Society Пітер Маг’яр.

Учасники зустрічі обговорили питання розвитку партнерських стосунків і наукової співпраці.