НТУУ «КПІ» – нам знову є чим пишатись

diplom25-27 жовтня 2016 року у м. Києві відбувся Восьмий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» – професійний форум освітніх, наукових та науково-технічних інновацій. Офіційний захід, починаючи з 2009 року, представляє досягнення національних та закордонних навчальних закладів та відбувається за активної підтримки і участі Міністерства освіти і науки України.

Метою форуму, згідно визначення самих організаторів, є формування єдиного інформаційного простору для збагачення освітньої практики сучасними формами та досвідом інноваційної діяльності, презентації інноваційних проектів, розширення міжнародного наукового та академічного співробітництва та інше.

Загалом у конкурсі було представлено дев’ять номінацій:

• Стандартизація вищої освіти в контексті реалізації інновацій Закону України «Про вищу освіту»
  • Сучасні психолого-педагогічні технології інклюзивної освіти
  • Нові підходи до розвитку освітніх послуг в системі професійно-технічної освіти
  • Соціальне партнерство в модернізації національної освіти
  • Інноваційні підходи до вивчення англійської мови в навчальних закладах
  • Інновації з інтенсифікації міжнародного співробітництва  у сфері освіти, науки, культури
  • Інноваційні підходи до впровадження медіа освітніх технологій для підвищення якості освітньої діяльності
  • Сучасні інформаційні системи, технічні засоби навчання, технології та рішення для впровадження в освітню практику
  • Інноваційний проект «Сучасна школа – якою має бути? Ідеї, концепції, практика»

Цьогорічним Дипломом та Почесним званням «Лауреат конкурсу 1 ступеня» у номінації «Інновації з інтенсифікації міжнародного співробітництва  у сфері освіти, науки, культури» організатори нагородили НТУУ «КПІ», з чим щиро вітаємо університет. Нехай одержана перемога стане доброю традицією та заслуженим результатом плідної роботи кваліфікованої адміністрації, видатних науковців та талановитих студентів НТУУ «КПІ».