Початок співпраці КПІ ім. Ігоря Сікорського та Korea Lift College

17 липня 2020 року за ініціативи Амбасадора пана Лі Янг-Гу 2016-2019 р.р. була проведена онлайн зустріч через платформу Zoom з представниками Korea Lift College.

До складу делегації КПІ ім. Ігоря Сікорського увійшли проректор з міжнародних зв’язків Сергій Сидоренко, проректор з навчальної роботи Анатолій Мельниченко, директор Механіко-машинобудівного інституту Микола Бобир та начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності Андрій Шишолін.

Від корейської сторони участь взяли Амбасадор п. Лі Янг-Гу 2016-2019 р.р., віце-президент Korea Lift College та директор проекту по створенню школи ліфтів.

Головними завданнями зустрічі було знайомство представників двох університетів, окреслення основних напрямів співробітництва та обговорення можливості підписання Меморандуму про взаєморозуміння для подальшої співпраці.

Корейською стороною була висловлена пропозиція створення на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського професійної школи з підготовки спеціалістів за такими напрямами як інженерія ліфтів, конструкція ліфтів, установка ліфтів та їх технічне обслуговування. Зазначені напрями на сьогоднішній день є доволі перспективними з огляду на стрімкий розвиток «розумних міст» та переходу до концепції Industry 4.0.

Українська сторона тепло прийняла пропозицію корейських партнерів, і сторони обговорили ключові моменти та можливості для створення такої школи на базі нашого університету.