Реєстр відкритих ресурсів дистанційної освіти продовжує діяти

Після термінового масового переходу на віртуальні платформи численні університети зіткнулися з проблемою організації успішного навчання і сприйняття його здобувачами освіти. Навіть по завершення карантинних заходів заклади продовжують надавати доступ до он-лайн освітніх курсів. Частина з них залишилась доступною широкому загалу.

Директор факультету розвитку та технологічних інновацій з Центру викладання та навчання Університету Деполь (США) пан Деніел Стенфорд склав електронний реєстр он-лайн ресурсів для організації освіти на основі інформації від членів POD мережи, додавши багато інформації з інших мереж. Переглянути збірку та знайти джерела для удосконалення навичок можна за адресою bit.ly/rtresourcelist

Щоб убезпечити себе на випадок надзвичайної ситуації закриття навчального містечка та заради бажання поділитися досвідом пан директо пропонує освітнім закладам подати свої ресурси дистанційного навчання для стабільного професійного розвитку, використавши електронну форму: