РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДЕЛЕГАЦІЇ З КНР

14 серпня 2015 року в НТУУ “КПІ” відділом зовнішньоекономічної діяльності Департаменту міжнародного співробітництва була організована зDSC03251устріч представників Хіміко-технологічного факультету (заступника декана з наукової роботи О. В. Лінючевої та к.т.н. О. В. Миронюка) з керівниками Групи компаній Ван Лі та Гуанчжоуського хімічного проектно-дослідницького інституту, КНР.

У зустрічі взяли участь: перший проректор Ю. І. Якименко, заступник керівника Департаменту міжнародного співробітництва Є. І. Поліщук, заступник керівника Департаменту науки та інновацій О. В. Коваль, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності ДМС, координатор Українсько-Китайського центру НТУУ “КПІ” А. П. Шишолін, заступник декана з наукової роботи Хіміко-технологічного факультету О. В. Лінючева, к.т.н. Хіміко-технологічного факультету О. В. Миронюк.

Розпочав зустріч перший проректор НТУУ “КПІ” Ю. І. Якименко, виступивши з вітальним словом. Він запевнив китайську делегацію у всебічній підтримці співробітництва згідно положень «Меморандуму про співробітництво між НТУУ “КПІ” та Групою компаній Ван Лі», який був підписаний під час візиту до КНР делегації НТУУ “КПІ” в травні 2015 року.

Зважаючи на ознайомчий характер зустрічі та з метою формування у китайських партнерів цілісного уявлення про університет, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності Департаменту міжнародного співробітництва А. П. Шишолін проілюстрував у своєму вступі історію та сучасний стан розвитку НТУУ “КПІ”. Більш детально про організаційно-адміністративну структуру Хіміко-технологічного факультету розповіла заступник декана з наукової роботи О. В. Лінючева.

Зі свого боку, китайська сторона представила ознайомчі презентації, щодо технологічних вимог до виробничої діяльності компаній та про стан реалізації проекту Китайсько-Українського спільного Інституту тонких хімічних технологій.

В ході перемовин були обговорені основні технологічні параметри та можливість укладення договору з передачі науково-технічної продукції. В результаті був підписаний протокол між НТУУ “КПІ” та Групою компаній Ван Лі, КНР. Сторони запланували наступну зустріч на вересень 2015 р.

Компанія Guangzhou Vanlead Group Co., Ltd., заснована у 2001 році, є колосальним державним підприємством в Гуанчжоу, що спеціалізується в основному на виробництві гумових шин та має значну регіональну та промислову переваги. Ван Лі налічує 67 підприємств, у тому числі товариствa, якими компанія володіє повністю, холдинговими та акціонерними товариствами, що працюють в галузях шинної індустрії, виробництві кальцинованої соди, хлор-лужних, гумових виробів, хімічних речовин, у галузі фінансів і нерухомості.