Розпочато спільну роботу з Нігерією

25 червня 2015 року в НТУУ «КПІ» відбулась офіційна зустріч із представниками нигнігерійського Інституту Науки та Технологій, С.Азаікі  – ректором Інституту Науки та Технологій та іншими.

У зустрічі взяли участь проректор із міжнародних зв’язків член-кореспондент НАН України С.І. Сидоренко, начальник відділу зовнішньоекономічних зв’язків А.П. Шишолін, заступник начальника відділу К.В. Юдкова та Б. А. Циганок – директор Центра міжнародної освіти.

Зустріч було присвячено створенню факультета комп’ютерних наук  в Інституті Науки та Технології (м.Енагоа), в рамках якої розглянуто наступні питання:

• створення відділення довузівської підготовки в м.Енагоа та набір слухачів до нього;
  • проведення підготовки нігерійських викладачів в НТУУ «КПІ» і навчання студентів першого курсу спільного факультету комп’ютерних наук в НТУУ «КПІ» для виконання вимог National University Commission (Нігерія) відповідно до обраної моделі співробітництва;
  • також розглянуто питання подачі НТУУ «КПІ» заявки  на акредитацію в National University Commission.

Результатом зустрічі стало підписання договору про співробітництво між НТУУ «КПІ» та Інституту Науки та Технологій.