Співпраця між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Університетом Чанаккале Онексіз Март, Туреччина

До уваги директорів інститутів, деканів факультетів, завідувачів кафедр, науковців та аспірантів!

Шановні колеги, запрошуємо до співпраці!

Інформуємо, що між Київським політехнічним інститутом ім. І. Сікорського, Науковим парком “Київська політехніка” та Університетом Чанаккале Онексіз Март, Технопарком Чанаккале (Турецька Республіка) підписано Протокол про наукове та освітнє співробітництво.

Основні напрями співпраці:

• Спільні дослідницькі проекти
  • Обмін науково-педагогічними працівниками та студентами
  • Стажування
  • Організація спільних семінарів, конференцій тощо
  • Спільні наукові публікації

У разі зацікавленості просимо звертатись до Департаменту міжнародного співробітництва.

Довідково:
Університет Чанаккале Онсекиз Март – Çanakkale Onsekiz Mart University (неофіційно ÇOMU) є турецьким державним дослідницьким університетом, розташованим в провінції Чанаккале (Дарданнели) поблизу Галліполі та його околиць.

Провінція Чанаккале знаходиться на північному заході Туреччини, її береги торкаються як Європи, так і Азії. Чанаккале – назва і міста, і провінції, на території якої знаходиться легендарна цитадель Троя, руїни Ассоса; там був побудований знаменитий храм Афіни.

COMU членом Балканської університетської мережі, Європейської асоціації університетів (EUA), Міжнародної асоціації університетів (IAU). Він приймав Всесвітній конгрес університетів 2010 року.

COMU входить до переліку 1000 кращих університетів світу у щорічному рейтингу інститутів Scimago Institutions Rankings World Reports у 2012 році і одним з провідних інноваційних університетів в Туреччині.

• Рік заснування – 1992
  • Викладацький склад – 1 617
  • Адміністративний штат – 759
  • Кількість студентів та аспірантів – 49 169