Узбецький і білоруський університети відкриють спільний факультет IT

Ташкентський університет інформаційних технологій (ТУІТ) і Білоруський державний університет інформатики і радіоелектроніки (БДУІР) підписали договір про створення спільного факультету інформаційних технологій.

Випускники спільного факультету буду отримувати подвійний диплом ВНЗ і зможуть продовжити навчання в магістратурі ТУІТ або БДУІР.

Фахівці будуть навчатися російською мовою за спеціальностями та напрямками освіти БДУІР: програмне забезпечення інформаційних технологій, програмовані мобільні системи і штучний інтелект.

Навчання на факультеті буде платним і організовується в два етапи, перший з яких включає навчання студентів на перших і других курсах в ТУІТ.

Другий етап навчання буде проходити в Білорусі і включає навчання студентів третіх і четвертих курсів з захистом дипломного проекту з присвоєнням кваліфікації.

Джерело інформації