Туреччина планує прийняти 200 000 іноземних студентів

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив на зустрічі з випускниками в Стамбулі, що до 2023 року Туреччина повинна  залучити 200 000 іноземних студентів  і похвалив викладачів за їхню роботу, за допомогу студентам з країн, які розвивають свою економіку або страждають від війни і голоду.

За даними Ради з вищої освіти Туреччині, в університетах країни у 2017/2018 рр. налічувалося 125 138 іноземних студентів.

Проте, для того, щоб конкурувати за міжнародних студентів, які навчаються на платній основі, університети повинні запропонувати «високоякісний пакет для всіх», включаючи привабливі сучасні навчальні програми, адекватне співвідношення персоналу та студентів, а також хороше житло, умови та підтримку.

У 2018 році Ердоган оголосив, що країна прагне залучити 350 тисяч іноземних студентів, однак тоді не було встановлено чітких часових рамок для досягнення цієї мети.

Джерело інформації