В Тайвані – рекордна кількість іноземних студентів

Кількість іноземних студентів, які навчаються в університетах і коледжах Тайваню у 2018/19 н.р. зросла на 27% і тепер демонструє рекордний показник – 57 тисяч проти 44,6 тисяч у 2017/2018 н.р.

Приріст відбувся в основному за рахунок студентів з країн Південно-Східної Азії,  Індонезії, В’єтнаму – їх кількість майже подвоїлась. Чисельність японських студентів зросла приблизно на 12%.

Основна частина іноземних студентів приїздить до Тайваню з метою вивчення китайської мови та отримання гуманітарних спеціальностей, однак кількість студентів, які навчаються на інженерних спеціальностях упродовж року також значно збільшилися – з 3 395 до 5 748.

У зв’язку зі зниженням чисельності населення Тайваню загальна кількість студентів в країні продовжує зменшуватися, тому у 2018 році уряд запропонував зняти обмеження для іноземних студентів з тим, щоб збільшити їх кількість і стимулювати їх залишатися працювати на острові після закінчення навчання.

Джерело інформації