Україна виділила гранти для казахстанських студентів

Україна виділила 40 грантів для казахстанських студентів на навчання в українських вузах.

Посольство України в Республіці Казахстан повідомляє, що на 2019 рік виділено 40 місць, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету України, на навчання громадян Казахстану в закладах вищої освіти України з технічних, економічних і гуманітарних спеціальностей» – 30 місць (ступінь «бакалавр») і 10 місць (ступінь «магістр»). Термін подачі документів кандидатів на навчання до Міністерства освіти і науки України – 31 березень 2019 року.

Українська сторона забезпечує стипендіатів безкоштовним навчанням, в тому числі на підготовчих відділеннях (підрозділах) з метою вивчення мови навчання (української), проживанням в гуртожитку з оплатою, передбаченої для громадян України, і медичним обслуговуванням відповідно до законодавства України. Академічна стипендія призначається і виплачується під час навчання за ступенем «бакалавр» / «магістр» в обов’язковому порядку до першого семестрового контролю. Надалі призначення і виплата академічної стипендії здійснюється в порядку і розмірі, встановленому для громадян України.

Джерело інформації