Університет Бахрейна – піонер блокчейн-дипломів

Університет Бахрейна співпрацює з провайдером навчальних документів Learning Machine і стане одним з перших у світі, який видає цифрові дипломи за технологією блокчейн, котрі можуть бути миттєво перевірені випускниками та їх роботодавцями.

Для створення цифрових дипломів буде використовуватись Blockcerts – глобальний стандарт для створення, видачі, перегляду та перевірки офіційних записів будь-якого типу, який використовує блокчейн як безпечний якір довіри – цифрові записи будуть зареєстровані, матимуть цифровий підпис та захищені від підробки.

Пілотний проект по видачі цифрових дипломів буде апробовано на аспірантах, після чого його буде запроваджено для всіх студентів.

Компанія Learning Machine розробляє безпечні системи обліку для клієнтів у Європі, Карибському басейні, Австралії, Близькому Сході та Північній Америці.

Старший віце-президент з розвитку бізнесу компанії Learning Machine Наталія Смоленська зазначила, що на сьогодні в усьому світі стрімко поширюється попит на безпечні та сумісні цифрові записи.

Джерело інформації