В якій країні самі круті випускники в галузі комп’ютерних наук?

Нещодавно проведене міждержавне дослідження показало, що студенти-випускники в галузі комп’ютерних наук з вузів США мають значно вищу кваліфікацію, ніж їхні колеги з Китаю, Індії та Росії.

Тестування, в якому брали участь науковці з усіх чотирьох країн, також припускає, що наслідки не можуть бути пояснені тим фактом, що у США навчається більше іноземних студентів.

Крім того, результати тестів також показали дещо вищий результат для студентів-чоловіків, ніж для жінок.

В дослідженні, опублікованому Національною академією наук, представлені результати перевірки студентів відповідних курсів з інформатики в кожній країні на володіння фундаментальними поняттями і знаннями, пов’язаними з предметом.

Згідно дослідження, різниця середніх балів у студентів з Китаю, Індії та Росії була незначною, а ось рівень американських студентів був набагато вищим.

Співавтор Прашант Лоялка, доцент кафедри вищої освіти Стенфордського університету, сказав, що він був здивований результатами, особливо коли дані про шкільні досягнення показали, що на початку навчання студенти з США мали значно нижчий рівень математичних та наукових результатів.

Джерело інформації