Візит делегації компанії Jiangsu Yonggang Group Co., Ltd (КНР)

10 квітня 2019 р. в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася зустріч з делегацією Jiangsu Yonggang Group Co., Ltd – Цянсу Юнган Груп з міста Чжанцзяган провінції Цянсу, Китайська Народна Республіка..

Мета візиту – обговорення можливого співробітництва у сфері цільової підготовки фахівців в металургійній галузі та обробці металів для китайської металургійної компанії Jiangsu Yonggang Group Co., Ltd, а також обговорення низки потенційних замовлень у сфері охорони навколишнього природного середовища в частині утилізації та повторного використання металургійних шлаків.

Від КПІ ім. Ігоря Сікорського делегацію приймали директор Центру міжнародної освіти В.О. Коваль, заступник проректора з наукової роботи І.В. Литвинов; доцент Кафедри високотемпературних матеріалів та порошкової металургії Інженерно-фізичного факультету Ю.І. Богомол, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності та координатор по співробітництву з Китайською Народною Республікою А.П. Шишолін.

В.О. Коваль зробив для гостей загальну презентацію КПІ ім. Ігоря Сікорського, висвітливши вимоги вступу до університету іноземних студентів, про підготовче відділення, про програми бакалаврату,  магістратури та докторантури, про  подвійні дипломи,  експорт освітніх послуг за кордон та фестиваль стартапів, який щорічно проходить в університеті кожного року тощо.

Ю.І. Богомол презентував  Інженерно-фізичний факультет та ознайомив гостей з діяльністю його кафедр.

Виконавчий віце-президент компанії пан Ву Хуейфан (Wu Huifang) представив учасників делегації та презентував металургійне підприємство Jiangsu Yonggang Group Co., Ltd, яке є наймаштабнішим металургійним підприємством Китаю. Воно було засноване у 1984 році, займає 183 місце серед 500 кращих підприємств Китаю та 96 місце серед топ-500 підприємств оборонної промисловості Китаю.

Сторони домовились підготувати пропозиції щодо започаткування співпраці в освітній та науково-інноваційній сферах та підготовки професійних фахівців для металургійних підприємств  Китаю.

Після  зустрічі з керівництвом університету  делегація відвідала Державний політехнічний музей та його відділ історії авіації і космонавтики. Після екскурсії  делегацію чекали  на Інженерно-фізичному факультеті КПІ ім. Ігоря Сікорського, де гості детальніше познайомилися з факультетом і зустрілися з науковцями.

Короткий фоторепортаж про візит представлено тут.