Візит до КПІ ім. Ігоря Сікорського делегації Petrochemical Technology Development Co., Ltd (КНР)

15 травня 2018 року КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала з робочим візитом делегація Petrochemical Technology Development Co., Ltd (Китайська Народна Республіка). Делегація налічувала 8 осіб, її очолював віце-президент компанії Zhang Lizhong.

Українську сторону на зустрічі представляли заступник проректора з міжнародних зв’язків Юдкова К.В., заступник проректора з наукової роботи Литвинов І.В., начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності ДМС Шишолін А.П., декан Факультету біомедичної іженерії Максименко В.Б., завідувач кафедри біобезпеки та здоров’я людини Худецький І.Ю., доцент кафедри біобезпеки та здоров’я людини Антонова-Рафі Ю.В., завідувач кафедри інженерії поверхні Зварювального факультету Смірнов І.В..

Візит мав на меті знайомство з університетом та обговорення співробітництва в освітній і науковій сферах.

Учасники перемовин почали роботу з вітальних слів та прослухали презентації одне одного. Зокрема були представлені презентації від начальника зовнішньоекономічної діяльності А.П. Шишоліна та від Факультету біомедичної інженерії. Були обговорені питання можливої співпраці у сфері освіти і науки, накреслені шляхи подальшого співробітництва, а також визначені його форми і напрями.

Після підбиття підсумків перемовин та фотографування для гостей провели ознайомчу екскурсію університетом. Члени китайської делегації відвідали Державний політехнічний музей України при КПІ ім. Ігоря Сікорського та оглянули експозицію Відділу авіації і космонавтики, що справило на них приємне враження.