Візит Гуандунського університету нафтохімічної технології

7 грудня 2018 р. КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація Гуандунського університету нафтохімічної технології КНР на чолі з проф. п. Цзоу Ченчжан.

Від КПІ ім. Ігоря Сікорського делегацію приймали: член ректорату, завідувач кафедри загальної фізики та фізики твердого тіла В.Й. Котовський, начальник Відділу зовнішньоекономічної діяльності А.П. Шишолін та ін.

Для гостей була проведена ознайомча екскурсія кампусом.

Після екскурсії відбулася зустріч із керівництвом університету. На зустрічі обговорили питання налагодження співпраці між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Гуандунським університетом нафтохімічної технології (GDUPT) та провели презентації своїх університетів.

Презентацію КПІ ім. Ігоря Сікорського представив начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності, координатор співпраці з КНР А.П. Шишолін.

Завідувач кафедри прикладної гідромеханіки і механотроніки Механіко-машинобудівного інституту д.т.н. О.Ф. Луговський презентував інформацію щодо технологій очистки води.

Після обговорення напрямків та форм співробітництва домовились підготувати від обох сторін конкретні пропозиції щодо розвитку співпраці з можливим підписанням меморандуму та продовжити спілкування в електронному режимі.