Візит представника Проектного Офісу Ради Європи

У п’ятницю, 13 квітня 2018 року КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав з робочим візитом представник Проектного Офісу Ради Європи пан Гіоргі Джокхадзе. Перемовини ставили перед її учасниками серйозні завдання. Головною метою зустрічі із представництвом університету було обговорення можливого заснування на базі Київської політехніки навчального центру у сфері протидії кіберзагрозам для країн учасників РЄ «Східне партнерство» (Україна, Вірменія, Азербайджан, Молдова, Грузія, Білорусь) за підтримки Ради Європи.

Гостей тепло приймали представники керівництва університету та Фізико-технічного інституту (ФТІ). У переговорах участь взяли проректор з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) Новіков О.М., начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності Шишолін А.П., в.о. директора ФТІ Литвинова Т.В., в.о. завідувача кафедри інформаційної безпеки ФТІ Грайворонский М.В. та доцент кафедри математичних методів захисту інформації ФТІ Яковлев С.В..

Під час зустрічі пан Гіоргі Джокхадзе розповів учасникам про особливості та основні напрями діяльності Проектного Офісу Ради Європи та висловив своє бачення можливого співробітництва з університетом.

Від КПІ ім. Ігоря Сікорського була представлена презентація Кафедри інформаційної безпеки (проф. М.В. Грайворонський); доцент Яковлев С.В. ознайомив гостей з Кафедрою математичних методів захисту інформації. А.П. Шишолін презентував учасникам перемовин механізми співробітництва в  освітній сфері.

Сторони обговорили перспективи відкриття навчального центру у сфері протидії кіберзагрозам на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського. Особливу увагу приділили деяким практичним питанням, зокрема організації проживання іноземних студентів навчального центру. Пан Гіоргі Джокхадзе висловив зацікавленість у можливості розробки в КПІ ім. Ігоря Сікорського вузькоспеціалізованих програм, адаптованих до відповідної сфери діяльності у галузі кібербезпеки, на що університет дав схвальну відповідь. Гості також уважно вислухали та взяли до уваги очікування університету від співпраці з Проектним Офісом Ради Європи.

Після завершення переговорів гості також відвідали дві лабораторії ФТІ, чим і закінчився багатообіцяючий візит.