Як COVID-19 впливає на потенційних міжнародних студентів

Британська компанія Quacquarelli Symonds (QS), що спеціалізується на аналізі діяльності закладів вищої освіти, підготувала довідник “How COVID-19 is Impacting Prospective International Students Across the Globe” – “Як COVID-19 впливає на потенційних міжнародних студентів по всьому світу”.

Ця книга може бути корисною не тільки для фахівців вищої освіти, які займаються рекрутингом іноземних студентів, а й для всіх зацікавлених осіб. Щоб краще інформувати та підтримувати майбутніх іноземних студентів, необхідно адаптувати свій підхід до проблем ключових ринків.

В книзі наводяться ексклюзивні результати опитування QS, які детально описують пріоритети і проблеми майбутніх іноземних студентів з Китаю, Індії, ЄС та інших країн.

Використовуючи ці висновки, ЗВО можуть краще будувати свої стратегії набору студентів під час пандемії COVID-19.

Завантажити безкоштовну копію видання можна, заповнивши коротку форму за посиланням https://www.qs.com/portfolio-items/how-covid-19-is-impacting-prospective-international-students-across-the-globe