Як живуть іноземні студенти за кордоном

Дві компанії з Великобританії – Tiger Developments і Host Student Housing спільно розробили та реалізують новий проект побудови сучасного житла для студентів.

Головна ідея проекту «Щасливе життя» зосереджена на благополуччі студентів.

Гуртожиток збудовано в районі Хокстон Лондона. У ньому будуть проживати головним чином міжнародні студенти (92%), тому проект передбачає інклюзивну програму дизайну та заходів, щоб допомогти їм “боротися з самотністю та заохочувати спілкування”.

Будівля має 273 спальні, які складаються зі студій та спільних квартир.

Загальні зони в приміщенні були розроблені так, щоб вони відповідали настроям студентів, а цифровий детокс без Wi-Fi заохочує відволіктись від екранів та відпочити від “тиску Інтернету та соціальних мереж”.

Загальнодоступна тераса на даху оформлена фотографіями природи і повинна допомогти студентам добре відпочивати.

Поряд з ініціативами щодо урізноманітнення добробуту, такими як уроки йоги та приготування їжі, керівництво проектом розширює спеціалізовану соціальну діяльність, що «виходить далеко за рамки типової».

Цілодобово без вихідних в гуртожитку знаходиться 47 співробітників із різних країн, які допомагають студентам-новачкам зорієнтуватися в Лондоні.

Персонал також допомагає студентам відкривати банківські рахунки, вирішувати візові питання, тощо.

Джерело інформації