Єгипет цифровізує діяльність університетів

Міністр вищої освіти та наукових досліджень Халед Абдель Гаффар і міністр зв’язку та інформаційних технологій Єгипту Амр Талаат підписали протокол співпраці щодо повної автоматизації екзаменаційних процесів та впровадження смарт-додатків  в університетах.

Нова система буде створюватись разом з розвитком інфраструктури та технологічних систем Міністерства вищої освіти та наукових досліджень.

Протокол, який передбачає загальний обсяг інвестицій, еквівалентний 300 млн USD, буде реалізовуватись протягом п’яти років та охоплюватиме 11 проектів.

Два міністерства співпрацюватимуть над реалізацією таких проектів: розумні програмні додатки для університетів; система управління навчанням; творча освітня змістова ініціатива; системи подальшого контролю за національними проектами та ін.

Протокол також передбачає співпрацю між технологічними товариствами та створення лабораторій, що спеціалізуються на технологіях Інтернету речей (Internet of Things – IoT) в університетах. Це буде доповненням до автоматизації послуг у секторі освіти та наукових досліджень.

Абдель Гаффар сказав, що протокол є реалізацією рішень уряду щодо оцифровування та цифрової трансформації. Він повністю відповідає стратегії міністерства, яка зосереджується на реалізації проектів розвитку можливостей цифрової трансформації країни.

Міністр також наголосив на необхідності активізації електронних послуг, що надаються студентам, у тому числі проведення екзаменів в електронному вигляді.

Талаат додав, що протокол передбачає посилення співпраці між міністерствами. Завершення проектів, що реалізуються, має на меті перетворення єгипетських університетів у цифрові центри та розвиток комунікаційної інфраструктури для задоволення їх потреб у досягненні цифрової трансформації.

Джерело інформації