Білорусь і Китай у 2019 році спільно проведуть Рік освіти

Про це заявив прем’єр-міністр Білорусі Сергій Румас на зустрічі з членом Постійного комітету Політбюро Центрального комітету Компартії Китаю, секретарем Центральної комісії КПК з перевірки дисципліни Чжао Лецзі.

“2019 рік стане Роком освіти в Білорусі та Китаї. Вважаю, відкриття в Білорусі кампусу одного з провідних китайських університетів повинно стати хорошим результатом нашої спільної роботи”, – сказав Сергій Румас.

Прем’єр-міністр відзначив успішну практику проведення тематичного року в двосторонніх відносинах. Головний результат проведення Року туризму Білорусі в Китаї в 2018 році – це підписана в Циндао угоду і взаємний безвізовий режим для громадян двох країн.

Сергій Румас привітав Чжао Лецзі з наступаючим державним святом – Днем проголошення Китайської Народної Республіки, який відзначається 1 жовтня. Прем’єр-міністр також підкреслив, що уряд Білорусі приділяє величезну увагу розвитку економічних відносин з Китаєм.

У свою чергу Чжао Лецзі зазначив, що двосторонні відносини мають здорову і стабільну тенденцію розвитку. “Китай і Білорусь – хороші друзі і партнери, які постійно надають один одному щиру допомогу. Під стратегічним керівництвом глав двох держав відносини вступили в новий етап стратегічного партнерства, для якого характерні взаємна довіра і вигода”, – додав він.

Джерело інформації