Білорусь – Єгипет: робота на перспективу

В міністерстві освіти Республіки Білорусь відбулася зустріч Міністра освіти І.В. Карпенко з Надзвичайним і Повноважним Послом Арабської Республіки Єгипет в Російській Федерації та Республіці Білорусь (за сумісництвом) І.Т. Насром.

В ході зустрічі сторони обговорили питання подальшої взаємодії в сфері вищої освіти, молодіжної політики та оздоровлення дітей.

Було запропоновано під час відвідування Арабської Республіки Єгипет в складі урядової делегації, що прибуває в рамках офіційного візиту на вищому рівні 19-20 лютого 2020 року, організувати зустріч Міністра освіти Республіки Білорусь Карпенко І.В. з Міністром молоді та спорту Арабської Республіки Єгипет доктором Ашрафом Собхі і передати пропозиції Міністерства освіти по Спільному плану заходів Міністерства освіти Республіки Білорусь та Міністерства молоді та спорту Арабської Республіки Єгипет з питань співробітництва в галузі молодіжної політики на 2020 рік.

І.В. Карпенко під час зустрічі запропонував обговорити питання організації відвідувань вузів Єгипту ректорами білоруських установ вищої освіти з розробки спільних освітніх програм.

Джерело інформації