Білорусько-Узбецький Міжгалузевий інститут прикладних технічних кваліфікацій

Спільний Білорусько-Узбецький Міжгалузевий інститут прикладних технічних кваліфікацій буде відкрито в Ташкенті. Проект постанови Президента Республіки Узбекистан «Про створення в місті Ташкенті спільного Білорусько-Узбецького Міжгалузевого інституту прикладних технічних кваліфікацій» опублікований для обговорення.

Випускникам буде видаватися диплом встановленого зразка Білоруського національного технічного університету, який визнається в Узбекистані документом про вищу освіту.

Навчальний інститут буде розміщений на базі Ташкентського будівельно-комунального професійного коледжу. Навчання в Інституті здійснюватиметься російською мовою за навчальними планами і програмами, затвердженими білоруською стороною.

Навчання буде вестися за такими напрямками, як інтелектуальні прилади, машини і виробництва, комп’ютерна мехатроніка, піротехнічні та медичні апарати і системи, управління інноваційними проектами промислових підприємств та інші.

Інститут прийме перших студентів, починаючи з 2019/2020 навчального року.

Джерело інформації