Братська підтримка китайських партнерів

“Друг пізнається в біді” – ця народна мудрість стала дуже актуальною в цей складний для нас всіх час, коли світ накрила пандемія коронавірусної інфекції.

Минулого року КПІ ім. Ігоря Сікорського започаткував співпрацю з Північно-Західним політехнічним університетом  Китайської Народної Республіки, а в січні 2020 р. вже було підписано Меморандум про взаєморозуміння, який окреслив основні напрямки нашої спільної діяльності в освітній і науковій сферах. Ми покладаємо особливі надії на співпрацю в аерокосмічній сфері, яка в КПІ ім. Ігоря Сікорського представлена Інститутом аерокосмічних технологій (ІАТ).

Між нашими університетами склалися по-справжньому дружні, теплі стосунки. І яскравим прикладом цього може бути надсилання Північно-Західним технічним університетом 500 захисних масок для студентів і викладачів ІАТ.

Висловлюємо щиру вдячність нашим китайським колегам, ми дуже цінуємо цю допомогу – вчасну і корисну, ваш подарунок допоможе зберегти здоров’я багатьом із нас.

То ж побажаємо всім студентам, викладачам, працівникам, керівництву  Північно-Західного політехнічного університету і їх сім’ям міцного здоров’я, успішної роботи і удачі у всьому.

ВЕЛИКЕ СПАСИБІ!

Лист подяки Північно-Західному політехнічному університету 24.04.2020