Брексіт не вплине на навчання іноземних студентів у Великобританії

Міністр вищої освіти Великобританії Кріс Скідмор заявив, що студенти ЄС, які будуть навчатися з 2020/21 навчального року, матимуть такий же статус щодо рівня оплати, як і місцеві студенти, а також будуть отримувати фінансову підтримку “незалежно від того, чи відбудеться вихід країни з ЄС чи ні”.

Міністр додав: “важливо пам’ятати, що не дивлячись на те, що Великобританія вирішила вийти з ЄС, ми не залишаємо Європу, а наші університети процвітають від різноманітності глобальних інституцій”.

Останні дані показують, що заявки на навчання в Англії на стаціонарі подали понад 37 тисяч студентів ЄС – на 1,9% більше, ніж у попередньому році.

“Студенти ЄС роблять важливий внесок у наші університети, збагачуючи наші кампуси культурно й академічно, і ми раді бачити, що це визнав уряд”, – сказав міністр.

Джерело інформації