Британія готується відновити очне навчання у 2020 році

Відповідно до опитування, більшість університетів Великобританії в майбутньому навчальному році планують забезпечити очне навчання, однак кілька установ пропонують майбутнім аспірантам розпочати навчання не восени 2020 року, а в січні 2021 року.

Опитування, проведене Universities UK, показало, що очне навчання восени 2020 року забезпечать 97% з 92 опитаних університетів.

Близько 78 університетів (87%) запропонують особисті соціальні можливості для студентів, включаючи заходи поза межами університетів та заняття спортом, відповідно до рекомендацій уряду та служби охорони здоров’я.

“Університети по всій Великобританії просунулися в плані прийому студентів цієї осені і гарантують, що вони можуть отримати користь від якісного, повного та захоплюючого досвіду університету”, – сказав Алістер Джарвіс, виконавчий директор UUK. Послуги для студентів, включаючи підтримку психічного здоров’я, консультації щодо кар’єри та навичок навчання будуть надаватися як в режимі онлайн, такі особисто.

Коментуючи результати опитування, Клер Сосієнскі Сміт, віце-президент Національної спілки студентів, зазначила, що досі незрозуміло, як саме буде проводитись викладання та навчання в наступному році.

“Навіть якщо більшість університетів мають намір забезпечити хоча б якісь класи очного навчання, то чи будуть вони доступні для всіх предметів, і яка частка навчання буде онлайн? Студенти повинні знати, до чого вони підписуються; ми хочемо, щоб вони могли робити усвідомлений вибір “, – сказала вона.

Ряд установ оголосили, що вони пропонують додаткові можливості для аспірантів, враховуючи їх побажання.

Джерело інформації: https://thepienews.com/news/uk-universities-prepare-for-in-person-teaching-in-2020/