Фінанси, візи та вибір найкращої освітньої програми для іноземних вступників

З метою покращення роботи американських навчальних закладів, платформою підтримки студентів Interstride у партнерстві з асоціацією NAGAP було проведене у США опитування серед іноземних вступників до магістратури щодо досвіду вибору закладу вищої освіти. Ключові висновки і звіт про результати опитування були представлені на саміті NAGAP GEM в Нью-Йорку у квітні цього року.

Аналіз результатів опитування засвідчив про три найбільші проблеми, з якими зіткнулися 345 іноземних вступників з 56 країн, що брали участь в опитуванні, а саме: фінансування, оформлення візи та пошук найкращого навчального закладу.

Результати також показали, що хоча 43% студентів вважають процес вступу складним, на вибір ЗВО впливає наявність інформації з таких  питань як стипендія та фінанси. Крім того, випускники ЗВО назвали інформацію про результати подальшої кар’єри після закінчення навчання ключовим фактором, який вплинув би на їхній вибір навчального закладу.

У свою чергу, представники рекрутингових компаній, які допомагають студентам поступити до ЗВО, зазначають про необхідність кращої координації своїх дій між собою та зі студентами. Це пов’язано, із потребою в отриманні більш повної інформації, як про заклади вищої освіти, так і про абітурієнтів.

Джерело інформації: https://thepienews.com/news/insterstride-survey-finances-visas-and-best-fit-challenge-intl-grad-students/