Індонезійський університет налагоджує співробітництво з узбецькими колегами

Університет Мухаммадія проф. д-ра Хамка (Muhammadiyah University of Prof. Dr. Hamka – UHAMKA) розпочав освітнє співробітництво з Ташкентським державним економічним університетом, Бухарським державним університетом та Міжнародним університетом туризму “Шовковий шлях”.

Першим кроком у цьому напрямку став Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці в освітній сфері, який підписали ректор UHAMKA Гунаван Сурьопутро, ректор Бухарського державного університету Обіджон Хамідов, ректор Ташкентського державного економічного університету Бакодір Кодієв і ректор Міжнародного університету туризму “Шовковий шлях” Баходір Тураєв.

Підписання відбулась під час візиту в Узбекистан делегації Інституту Служби вищої освіти III регіону Джакарти, яку очолював його Голова д-р Ілла Сайла, з метою активізації співпраці у сфері освіти, зокрема, у дослідженнях та публікаціях. Співпраця охоплює навчання, обмін студентами, спільні дослідження, конференції та публікації.

Джерело інформації