Іноземні студенти задоволені навчанням у США

Нове опитування World Education Services свідчить, що міжнародні студенти, які обрали для навчання  США, в основному (91%) задоволені своїм досвідом. 79 % студентів заявляють, що почувають себе в країні бажаними. Але все ж багатьом із них прийшлось стикнутися з проблемами – психологічного характеру, адаптації, тощо.

Звіт «Чи відповідають ВНЗ США потребам міжнародних студентів?» Are US HEIs Meeting the Needs of International Students? грунтується на опитуванні майже 2000 студентів, випускників 2019 року, а також представників онлайн-фокус-групи.

«Навчання на міжнародному рівні – це набагато більше, ніж повернення додому з дипломом бажаного ступеня, це також сприйняття нової культури та встановлення відносин, які будуть тривати протягом усього життя» – вважають автори звіту.

Незважаючи на загальний позитивний досвід, респонденти також зазначили цілий ряд проблем.

Понад третині (41%) було важко налагоджувати стосунки зі студентами – громадянами США, а 31% повідомили, що стикаються з дискримінацією через національну приналежність.

Джерело інформації