Інтернет-навчання: найпопулярніші курси у 2017 році

Платформа онлайнового навчання Coursera повідомила, що у 2017 році найбільшим попитом користувались навчальні курси технічного напрямку. Популярний сайт, що має 30 мільйонів зареєстрованих користувачів, оприлюднив десять найбільш затребуваних курсів та спеціалізацій.

Найпопулярнішим виявився курс «Машинне навчання», який започаткував  співзасновник Coursera Ендрю Ян-Так Нг спільно зі Стенфордським університетом.

Три з 10 курсів стосуються вивчення штучного інтелекту.

Очікуваним виявився стрибок зацікавленості у вивченні блочейнів, криптовалют та біткоінів.

Головний контент-менеджер Coursera Нікхіл Сінха зазначив, що зростання зацікавленості у вивченні віртуальних технологій та предметів, що ґрунтуються на ІТ, свідчить про зміни характеру роботи та потреб у знаннях працівників.

“Оскільки зростання автоматизації виробництва приводить до скорочення робочих місць, більшість працівників шукатимуть шляхів підвищення кваліфікації, що допоможе їм вийти на нові кар’єрні шляхи у 2018 році”, – сказав він. У майбутньому зазначені тенденції будуть зберігатись, але затребуваними стануть і нові курси – “щось на перетині бізнесу та аналізу даних”.

Ще одна велика MOOC-компания, FutureLearn, повідомила, що цифрові навички стають все більш важливими, тому вивчення мов програмування залишається основним напрямом діяльності компанії. Високим попитом користуються курси по кібербезпеці, а також  з кодування та аналізу даних.

Джерело інформації