Ізраїль прагне подвоїти кількість іноземних студентів

Ізраїль розпочав кампанію “Навчання в Ізраїлі”, мета якої – залучити світові таланти і подвоїти кількість студентів, що приїжджають для отримання вищої освіти. Для цього у 2019 році уряд країни виділив $120 млн. Наразі кількість іноземних студентів в Ізраїлі становить 12 000.

Рада з питань вищої освіти (Council for Higher Education – CHE) Ізраїлю планує у першу чергу звернути увагу на студентів з Північної Америки, Китаю та Індії.

Програма «Навчання в Ізраїлі» пропонує як короткострокові, так і триваліші навчальні курси. CHE надала дозвіл на відкриття 26 нових програм міжнародного рівня, основні з яких  в таких галузях, як STEM, інновації та підприємництво.

Всього в Ізраїлі налічується 62 вищі навчальні заклади, включаючи дев’ять університетів, 32 коледжі та 21 навчальний коледж для викладачів.

З дев’яти університетів сім були представлені у рейтингу 2020 U.S. News Best Global Universities, причому Науково-дослідний інститут імені Вейцмана займає 99-те місце у світі.

Державне фінансування виділено своїм державним вищим навчальним закладам для активізації маркетингових та рекрутингових зусиль, створення нових курсів англійської мови та розвитку міжнародних послуг для студентів. Фінансується також низка стипендіальних програм для міжнародних студентів та докторантури.

Джерело інформації