КПІ ім. Ігоря Сікорського – учасник Альянсу університетів міст-побратимів м. Гуанчжоу

2 грудня 2020 року КПІ ім. Ігоря Сікорського отримав ще один привід пишатися своїми здобутками на арені міжнародного співробітництва. На урочистій церемонії, яка була проведена в онлайн-форматі за участі закладів вищої освіти світового рівня (Західний Сіднейський університет, Університет Гуанчжоу, Університет Падуї та інші) наш університет офіційно долучився до Альянсу міжнародних університетів міст-побратимів міста Гуанчжоу (GISU).

На онлайн засіданні конференції Альянсу міжнародних університетів міст-побратимів міста Гуанчжоу були представлені та обговорювалися такі ініціативи як створення Цифрової Академії (Digital Academy), програми “Venture Makers”, спрямованої на створення нової, “масштабної” платформи для навчання підприємництву, впровадження додаткового онлайн-курсу з традиційної китайської медицини та багато інших.

Від КПІ ім. Ігоря Сікорського участь у міжнародній зустрічі взяли проректор з міжнародних зв’язків Сергій Сидоренко, який виступив з промовою від імені університету, начальник відділу академічної мобільності Ольга Демиденко та начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності Андрій Шишолін. Значимість ідей та ініціатив, проголошених під час міжнародної зустрічі, із поєднанням залучення та спільної роботи одразу двох департаментів нашого університету дає великі надії на успіх нового починання на благо розвитку міст-побратимів – учасників Альянсу, а також продовження і укріплення взаємовигідного та плідного партнерства з міжнародними партнерами.

Детальніше про Альянс міжнародних університетів міст-побратимів міста Гуанчжоу ви можете дізнатись за посиланням: