Круглий стіл «Лідерство університетів України у контексті критеріїв міжнародних рейтингів»

Національний Еразмус+ офіс в Україні (НЕО) та Національні експерти з реформування вищої освіти Програми ЄС Еразмус+ запрошують узяти участь у круглому столі «Лідерство університетів України у контексті критеріїв міжнародних рейтингів», що відбудеться 12 травня 2023 р., 10.00-12.40 (за київським часом) на платформі Zoom. Захід організовано спільно з Сумським державним університетом, Національною академією педагогічних наук України та Інститутом вищої освіти НАПНУ.

Реєстрація обов’язкова. Форма заявки для участі відкрита до 12:00 11 травня 2023 р. Підтвердження щодо участі разом з посиланням на платформу Zoom буде надіслано до 15:00 11 травня 2023 р.

Мова заходу: українська.

Програма заходу завантажити.

Контактної особи: Катерина ЖДАНОВА, менеджер НЕО в Україні, +38093 773 43 92, k.zhdanova@ukr.net, office@erasmusplus.org.ua

Джерело: