Міжнародним студентам-медикам дозволено працювати повний робочий день (Великобританія)

Великобританія підтвердила, що для міжнародних студентів-старшокурсників, які працюють в Державній службі охорони здоров’я, знімається обмеження щодо сумарної тривалості робочого часу – раніше їм дозволялося працювати не більше 20 годин на тиждень. 18 березня такий крок вже зробила Австралія.

Дійсно, якщо навчання припинено через пандемію коронавірусу, то “Студенти 4 рівня, що мають право на роботу, спонсор яких призупиняє всі види навчання внаслідок спалаху Covid-19, вважатимуться у відпустці і тому в цей період буде дозволено працювати повний робочий день”.

Зазначене рішення уряду стало наступним після попереднього повідомлення про те, всі іноземні медичні працівники, термін перебування яких на території Великобританії спливає до 1 жовтня,  отримують  автоматичне продовження візи ще на один рік.

Роз’яснення правил є частиною більш широкої, гнучкої зміни політики, тимчасових поступок, а також повної невизначеності щодо протоколу прийому в майбутньому.

Джерело інформації