Найбільше злиття університетів в історії Тайваню

Національний університет науки і техніки Тайваню, Національний університет науки і техніки Пінтун і Національний університет науки і техніки Юньлінь оголосили про плани об’єднання в єдиний новий університет, який буде називатися “Тайванський університет науки і техніки”.

Злиття, про яке повідомили президенти університетів на спільній прес-конференції,  підтримало Міністерство освіти Тайваню. За рахунок об’єднання ресурсів всіх трьох закладів буде  досягнута більша конкурентна перевага та посилення міжнародного профілю новоствореного університету.

У «новому» університеті буде нараховуватись більше 1200 викладачів і 32 000 студентів. Поки що не розроблено графіку злиття, але керівники університетів вважають, що на це піде 3-5 років.

Джерело інформації