“Нова мета” Туреччини – залучити 350 000 іноземних студентів

Президент Турецької Республіки Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що країна прагне залучити 350 тисяч іноземних студентів, що майже вдвічі більше запланованих раніше 200 тисяч у 2021-2022 рр. Проте при цьому чіткі терміни досягнення мети не були вказані.

Фахівці віщої освіти з Туреччині з подивом сприйняли цю “нову мету”, про яку президент повідомив уперше.

Статистика Ради вищої освіти Туреччини показує, що у 2017-18 в країні нараховувалось 125 138 іноземних студентів.

У травні 2018 р. президент натякнув, що студентам у майбутньому буде надано дозвіл на роботу в Туреччині. Разом з розширенням стипендіальних програм це має сприяти притоку студентів з закордону. Крім того планується розширення маркетингових заходів в інших країнах світу  турецькими університетами, у чому їм буде надавати допомогу Міністерство освіти. Велике значення буде мати також процес збільшення кількості англомовних навчальних програм.

Джерело інформації