Освітянські профспілки Білорусі та Єгипту зміцнюють зв’язки

Білоруська профспілка працівників освіти та науки підписала угоду про співпрацю з Генеральною профспілкою з освіти та наукових досліджень Єгипту. Документ передбачає заходи щодо зміцнення та розширення відносин між профспілковими організаціями двох країн, а також домовленості про проведення тренінгів.

Голова Центрального комітету білоруської профспілки працівників освіти і науки Олександр Бойко висловив сподівання, що відносини між профспілками двох країн будуть довготривалими. Гешам Абделазіз Хассан Радван, голова Генеральної профспілки з питань освіти і наукових досліджень Єгипту, зазначив, що профспілкові активісти Єгипту представлені в парламенті і жодне закон не приймається без їх згоди. Що стосується Генеральної профспілки з питань освіти та досліджень, то вона є однією з найбільших та найвпливовіших в Єгипті, і налічує близько 1,2 мільйонів членів.

Іноземні гості також відвідали Міжнародний інститут трудових і соціальних відносин (International University MITSO), де вони зустрілися з працівниками університету та членами профспілки.

Візит відбувся в рамках підготовки білорусько-єгипетського профспілкового форуму, який відбудеться в Олександрії в 2020 році.