Перший міжнародний ярмарок з питань вищої освіти «FIESA 2018»

З 27 лютого по 2 березня 2018 року в місті Мендоса (Аргентина) відбудеться Перший міжнародний ярмарок з питань вищої освіти «FIESA 2018».

«FIESA 2018» є спільним проектом 8 університетів, що акредитовані в провінції Мендоса, і має офіційну підтримку Національної міжуніверситетської ради (CIN), Ради ректорів приватних університетів Аргентини (CRUP), Організації ібероамериканських держав з питань освіти, науки і культурі (OEI), а також Секретаріату з питань політики  університетської освіти Міністерства освіти Аргентинської Республіки.

Цільова аудиторія ярмарку – співробітники університетів, що відповідають за інституційні та міжнародні відносини і/або за сприяння інтернаціоналізації власних університетів. Ярмарок надає можливість для проведення майстер класів, семінарів, тренінгів в атмосфері, яка сприятиме формуванню та розвитку стратегічних зв’язків у галузі міжнародного співробітництва.

Перший міжнародний ярмарок з питань вищої освіти стане місцем професійної підготовки та встановлення зв’язків між університетами та установами, що пов’язані з інтернаціоналізацією вищої освіти.

Детальну інформацію про  Перший міжнародний ярмарок з питань вищої освіти «FIESA 2018» можна отримати на офіційній веб-сторінці: www.fiesa2018.com.ar